BAŞKAN SOLAK MUHTARLARLA BULUŞTU.

BAŞKAN SOLAK MUHTARLARLA BULUŞTU.

Belediye Başkanımız Nafiz Solak, AK Parti İlçe Başkanımız Av. Gamze Karacan ve Belediye Başkan Yardımcımız Hüseyin Tos, mahalle muhtarlarının talep, görüş ve önerilerini dinlemek için muhtarlarla istişare toplantısı gerçekleştirdi. Muhtarlarla istişare toplantısı Belediye yeni Düğün Salonunda yapıldı.

Belediye Başkanımız Nafiz Solak, ” Amacımız Sarayönü'nü bir adım ileri nasıl götürebiliriz. Bu konuda ve sorunların çözümü konusunda sizlerin görüş ve önerileri bizler için önemli. Öncelikle katılımlarınız için teşekkür ediyorum. Her yerdeki sorunu bilmemiz mümkün değil. Bu doğrultuda en önemli görev mahalle muhtarlarımıza düşüyor. Sarayönü olarak bizim gücümüz birlikteliğimiz. Birlik beraberlikle aşamayacağımız sıkıntı yok. Muhtarlarımız ile bundan sonra da belirli aralıklarla buluşup ilçemiz ve vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz'' diye konuştu.

Mahalle muhtarlarımızın istek ve önerilerini dinleyen Başkan Solak, projelerini anlattı. Muhtarlarda gerçekleştirilen toplantıdan duyduğu memnuniyeti belirterek Başkan Solak'a teşekkür etti.


Yayın Tarihi : 30.10.2020

Haber Görselleri