SARAYÖNÜ'NDE SONBAHAR, KIŞ FOTOĞRAF YARIŞMASI

SARAYÖNÜ'NDE SONBAHAR, KIŞ FOTOĞRAF YARIŞMASI

Belediyemiz, “Sarayönü'nde Sonbahar-Kış” konulu,  4’ücü geleneksel ödüllü ulusal fotoğraf yarışması başlattı.

Tarihi, kültürü ve doğal güzellikleriyle Konya'nın seçkin ilçeleri arasında yer alan Sarayönü ilçemizin tanıtımına ulusal ve uluslararası düzeyde katkı sağlamak; fotoğraf sanatçılarının gözünden ilçemiz genelinde yaşanan sonbahar, kış güzelliklerine dikkat çekmek

Tek kategoride gerçekleştirilecek olan yarışmaya, her katılımcı en fazla 5 fotoğrafla katılabilecek. Yarışmaya Belediye personeli ve yarışma organizasyonu komisyonu, jüri üyeleri ve birinci derece yakınları katılamayacak. Fotoğraflar DVD veya flash bellek ile posta veya elden teslim edilecek.

Yarışmada birinci olana 4 bin lira, ikinci olana 3 bin lira, üçüncü olana 2 bin lira, mansiyon (3 kişiye) bin'er lira ödül verilecek. Yarışmanın son başvuru tarihi 28 Nisan 2023. Son başvuru tarihinin ardından seçici kurul değerlendirmesi yapılarak Yarışma sonuçları www.sarayonu.bel.tr web sitesi adresinden ve Belediyemize ait sosyal medya hesaplarından ilan edilecek; ayrıca tüm ödül ve sergileme kazanan katılımcılara telefon yoluyla bildirilecektir. Sergi, gösteri ve ödül töreni Sarayönü Belediyesi’nin belirleyeceği bir tarihte gerçekleştirilecek.

Yarışmaya katılmak gerekli şartları ve bilgileri buradan indirebilir veya Basın Birimimizden temin edebilirsiniz. 28 Nisan 2023 tarihden son bulacak olan yarışmamız için Katılım Formlarının eksiksiz doldurulması gerektiğini belirterek, şimdiden tüm sanatçılarımıza başarılar dileriz.


Yayın Tarihi : 26.09.2022

Haber Görselleri