ANADOLU MEYDANI HAYIRLI OLSUN.

ANADOLU MEYDANI HAYIRLI OLSUN.

İlçemizin değişen, gelişen yapısına büyük bir katkı sunacak olan Anadolu meydanı projemiz, proje desteği, hibe ve ortaklık protokolleriyle Belediyemizin kasasına mali yük getirmeden maliyetsiz olarak ilçemize kazandırıldı. Yaklaşık 2 milyon lira maliyetli Anadolu Meydanı projesi son halini almaya başlarken, 1 milyon 845 bin liraya ihaleyi alan KM Grup, 4 bin 500 metrekarelik alanı şehir meydanına dönüştürdü.

Projenin İlçeye büyük bir değer katacağını söyleyen Belediye Başkanımız Nafiz Solak, ''Projeyle birlikte ilçemiz yeşil alanları ile bir kent meydanına sahip olacak. 1 milyon 845 bin liraya ihale edilen projemiz MEVKA, Selçuklu Belediyesi, İlbank tarafından destekleniyor. Üzerinde açık hava etkinliklerinin de düzenlenebileceği çok yönlü kullanılabilecek bu meydan önemli bir proje oldu.'' dedi. 

Projenin içeriğinden bahseden Başkan Solak, şunları söyledi: ''Yeşil alan ve yürüyüş alanlarının oluşturulacağı projede, dinlenme alanları, küçük bir ticarethane ve bir saat kulesi var. İlçemize hayırlı olsun.'' şeklinde konuştu. 


Yayın Tarihi : 7.11.2019

Haber Görselleri