Bizden Haberler

TAŞINMAZ KİRALAMA İHALESİ 10.04.2018

SARAYÖNÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

 

  1. Mülkiyeti Belediyemize ait olan ve aşağıda özellikleri belirtilen 14 Adet Taşınmaz 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince Açık Teklif Usulü ile İhale edilerek Kiraya verilecektir.
Haberin Tümü

PERONEL İLANI

696 Sayılı KHK'nın geçici 24. maddesi ile Belediye'mizde hizmet alımı olarak çalışan personelin sürekli işçi kadrosuna geçirilmesi ile ilgili tespit komisyonumuzun yaptığı ön inceleme ve esas inceleme ile başvurusu kabul edilenler ile kabul edilmeyenlerin listesi ektedir. İtiraz süresi 13.02.2018 tarihinden itibaren 3 günd&uum

Haberin Tümü

Dualarımız Kahraman Mehmetçikle

Haberin Tümü


TOKİ sözleşmeleri başlıyor

İlçemizde yaklaşık 900 daireden oluşan 3’ncü Etap TOKİ konutlarında iki hafta önce

Haberin Tümü

Belediye'mizden Yeni Taziye Aracı Uygulaması

Belediyemiz tarafından olumsuz hava koşullarının etkilerini en aza indirebilmek ve daha iyi hizmet sağlamak için taziye aracı yaptırıldı.

Sarayönü Belediye Başkanımız Sayın; Nafiz Solak, sosyal belediyecilik adına her geçen gün hizmet kalitesini daha çok arttırmayı hedeflediklerini söyledi. Daha önce bu hizmetin taziye &cce

Haberin Tümü

Sarayönü 3. Etap TOKİ kuraları çekildi (Tam Liste)

TOKİ tarafından Sarayönü merkezde inşa edilen 3'ncü Etap TOKİ konutlarında hak sahiplerinin daireleri kura ile belirlendi. Sarayönü'nde 853 kişi yeni evine kavuşmanın heyecanını yaşadı. 602 adet 2+1 daire ve 251 adet 3+1 daire sahiplerini buldu. 

Sarayönü Belediye Düğün Salonu'nda düzenlenen kura çe

Haberin Tümü