LADİK MAHALLEMİZDE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI.

Anasayfa Haberler

Haber

( 09.11.2023 ) Tarihli "LADİK MAHALLEMİZDE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI." Haber

Ladik mahallemiz Konya caddesinde, Belediyemiz ve Konya Büyükşehir Belediyemiz işbirliğiyle gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmaları sona erdi. Yolların daha güvenli ve konforlu hale getirilmesinin ardından, yol çizgi çalışmaları da tamamlanarak cadde trafiğe açıldı.

Belediye Başkanımız Nafiz Solak, Ladik’te gerçekleşen bu önemli altyapı iyileştirmeleri hakkında şunları söyledi: "Ladik Mahallemizde yapılan sıcak asfalt çalışmaları, bölgenin ulaşım altyapısını önemli ölçüde güçlendirecek. Yolların bakımı ve iyileştirilmesi, hem sürücülerimizin hem de yayalarımızın günlük yaşamını olumlu bir şekilde etkileyecek. Sıcak asfalt ve yol çizgi çalışmalarının tamamlanmasıyla Ladik , modern ve güvenli bir ulaşım ağına kavuşmuş oldu. Bu çalışmalar, mahallemizin daha modern ve güvenli bir çevreye kavuşmasını sağlayacak." dedi

Başkan Solak, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a bu projeye sağladığı önemli destek nedeniyle teşekkür etti.

Solak, "Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay'ın bu projeye olan katkıları büyük. İşbirliği sayesinde mahallemizin gelişimine önemli bir katkı sağlanıyor. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz" ifadelerini kullandı.

İLETİŞİM

Doğu İstasyon Mah. Tahir Çelik Cad. No:58 Sarayönü / KONYA

sarayonu@sarayonu.bel.tr

444 0 570

© MKZ Yazılım.

    ©2023 Sarayönü Belediyesi. Tüm Haklar Saklıdır.